KONST / Litografier / Färglitografi 13093546
nr 1309 3546
Reiner Schwarz
(f. 1940), Tyskland
Färglitografi, Signerad, numrerad II/XX, daterad -69, oramat löst blad. Motivet: 14x17 cm
Reiner Schwarz, tysk bildkonstnär född 1940.
måndag 24 februari 2020
kl 20:59:05